ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI, HISZPAŃSKI ONLINE

Szkoła językowa Context to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z nowoczesnością. Dzięki starannie dobranej kadrze lektorskiej, przygotowywujemy kursy językowe online z uwzględnieniem szczególnych wymagań i preferencji. Nasi lektorzy to osoby w pełni wykwalifikowane do nauczania języków obcych na wszystkich poziomach biegłości językowej oraz posiadające odpowiednie predyspozycje do pracy z uczniami online. Wykorzystując silny potencjał naszych nauczycieli oraz nowoczesne technologie stworzyliśmy unikalną ofertę skutecznej nauki przez Internet bez wychodzenia z domu.
Swoim słuchaczom oferujemy indywidualne kursy językowe online 'face to face’ jak i grupowe. Warunkiem dołączenia do grupy jest napisanie 'placement testu’ określającego poziom biegłości językowej.
Aktualnie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego dla wszystkich grup wiekowych.
Jeśli liczą się dla Ciebie takie wartości jak czas, wygoda, nowoczesność i profesjonalizm to szkoła językowa Context będzie naturalnym wyborem.

Comments are closed.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-1058229155');