Zapoznaj się z organizacją nowego roku szkolnego w związku z COVID-19

Od 16 marca 2020 nasza szkoła przeszła na nauczanie online. Zdecydowana większość naszych uczniów podjęła decyzję kontynuowania nauki w tej formie. Zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne odbywały się regularnie i bez większych problemów technicznych aż do końca roku szkolnego. Prowadziliśmy też zajęcia w sposób mieszany: niektóre osoby z grupy były online, pozostałe wraz z lektorem uczyły się w sali lekcyjnej.

W roku szkolnym 2021 / 2022 planujemy wykorzystać doświadczenie, jakie nabyliśmy w tamtym okresie i zaproponować Państwu trzy możliwości podjęcia zajęć:

  1. Stacjonarnie w grupach lub indywidualnie
  2. Online w grupach lub indywidualnie
  3. W przypadku różnych preferencji odnośnie sposobu nauki, utworzymy grupę mieszaną (część osób online, część stacjonarnie)

W przypadku zajęć stacjonarnych pragniemy podkreślić, że będziemy przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Jeśli zaistnieje sytuacja podobna jak w roku ubiegłym (zamknięcie szkół lub inne wprowadzone odgórnie obostrzenia) przejdziemy wyłącznie na nauczanie online. Podobna sytuacja dotyczy w przypadku gdy jakikolwiek słuchacz lub lektor zmuszony będzie odbyć kwarantannę.

Aby sprawnie rozpocząć nowy rok szkolny prosimy Państwa o wstępną deklarację na jedną z powyższych form zajęć oraz wybrania terminów, które niebawem zamieścimy pod zakładką „organizacja roku”.

Wszystkie osoby zainteresowane kontynuacją nauki prosimy o informację odnośnie preferowanej formy zajęć ( SMS-em na numer 506 103 982). Nowych słuchaczy zapraszamy na test określający poziom językowy.

W szczególnych przypadkach lub gdy grupa na którymś z poziomów nie zbierze się, proponowane terminy mogą ulec zmianie. Będziemy się też starali dostosowywać do indywidualnych preferencji słuchaczy.

Na zajęcia indywidualne i do mini grup można uczęszczać cały czas, lecz stałe terminy na nowy rok szkolny zostaną ustalone najpóźniej do 20 września (początek zajęć grupowych).

Comments are closed.